Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці

Розпорядження Секретаря Ради національної безпеки і оборони України "Про проведення оцінки корупційних ризиків в Апараті РНБО України" (копія розпорядження у форматі «.pdf»)


 

Повідомлення

про публічне обговорення Антикорупційної програми Апарату Ради національної безпеки і оборони України на 2019-2021 роки

 

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, на офіційному веб-сайті Ради національної безпеки і оборони України для публічного громадського обговорення розміщено проєкт антикорупційної програми Апарату Ради національної безпеки і оборони України на 2019-2021 роки (далі - Антикорупційна програма).

Проєкт Антикорупційної програми розроблено на виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», з дотриманням вимог Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, з урахуванням Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19 січня 2017 року № 31, та Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08 грудня 2017 року № 1379, зареєстрованим в міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за № 87/31539.

Головною метою Антикорупційної програми є створення ефективної системи запобігання та протидії корупції в Апараті Ради, подальше впровадження механізмів для прозорості, доброчесності, зниження корупційних ризиків та підвищення рівня довіри громадян до діяльності Апарату Ради.

Пропозиції та зауваження до проєкту Антикорупційної програми просимо надсилати до 17 год. 00 хв. 21 грудня 2019 року на e-mail: moroz@rnbo.gov.ua; тел. (044) 255-05-60, Мороз Ольга Сергіївна.

Результати проведеного публічного обговорення будуть направлені до Національного агентства з питань запобігання корупції в установленому порядку.