Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці

Новини

Розділ:
Порядок:  Зворотнiй хронологiчний
 Хронологiчний
Дата З:
Дата ПО:

Знайдено: 1775

9 ЧЕРВНЯ 2020Інтерв'ю Секретаря РНБО України О.Данілова "24 каналу"

28 ЛЮТОГО 2020Заступник Секретаря РНБО України О. Соловйов та Уповноважена Президента України із питань волонтерської діяльності Н. Пушкарьова перебувають у Чернівецької області з робочим візитомЗаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексій Соловйов та Уповноважена Президента України із питань волонтерської діяльності Наталія Пушкарьова під час робочого візиту до Чернівецької області провели робочу зустріч з головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком. О. Соловйов наголосив, що РНБО України вживає всіх заходів до запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Співрозмовники акцентували на необхідності проведення інформаційної роботи з населенням.

28 ЛЮТОГО 2020Заступник Секретаря РНБО України О. Соловйов ознайомився з готовністю Житомирщини до запобігання занесенню і поширенню коронавірусу

28 ЛЮТОГО 2020О. Соловйов перевірив готовність військових медиків до роботи в умовах масового надходження хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoVЗаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексій Соловйов відвідав Військово-медичний лікувально-реабілітаційний клінічний центр (м. Ірпінь), де ознайомився з можливостями розгорнутого 71-го військового мобільного госпіталю.

28 ЛЮТОГО 2020Сергій Демедюк: Ще ряд міжнародних компаній приєдналися до роботи щодо протидії кіберзагрозам в Україні24-28 лютого у м. Сан-Франциско (США, штат Каліфорнія) триває один з найбільш масштабних інформаційно-виставкових заходів у сфері кібербезпеки в США - Конференція RSA. Цього року у рамках Конференції було проведено Міжнародний форум з кібербезпеки (International Cybersecurity Forum – ICSF). Участь у заході взяли представники України на чолі із заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергієм Демедюком.

27 ЛЮТОГО 2020ВІДЕО: 8 правил, яких треба дотримуватися, щоб не захворіти на коронавірус

27 ЛЮТОГО 2020О. Данілов: У 89 евакуйованих, які перебувають на обсервації у Нових Санжарах, молекулярно-генетичні дослідження не виявили коронавірусЖоден з 89 евакуйованих, які перебувають на обсервації у селищі Нові Санжари Полтавської області, станом на сьогодні не хворий на коронавірус COVID-2019. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

26 ЛЮТОГО 2020Найменші ризики у разі захворювання на коронавірус COVID-2019 має вікова категорія від 10 до 39 років, найбільшу - 80+Головний ситуаційний центр при Раді національної безпеки і оборони України в цілодобовому режимі здійснює моніторинг ситуації щодо поширення коронавірусу COVID-2019 у світі. За результатами аналізу і моделювання можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні виділено групи ризику в розрізі вікової категорії.

25 ЛЮТОГО 2020Олексій Данілов: Ситуація з коронавірусом повністю під контролем наших служб у цілодобовому режиміЗа дорученням Президента України Володимира Зеленського у МВС України відбулось засідання координаційної наради під головуванням Секретаря РНБО Олексія Данілова щодо ситуації по контролю за коронавірусом.

22 ЛЮТОГО 2020О. Данілов: В евакуйованих з Уханя кожні три дні братимуть біологічний матеріал для проведення молекулярно-генетичних досліджень з метою виявлення можливої наявності коронавірусуСекретар РНБО України Олексій Данілов за дорученням Президента України Володимира Зеленського у селищі Нові Санжари Полтавської області ознайомився з ситуацією, що склалася навколо розміщення евакуйованих з Китаю українців у медцентрі Нацгвардії «Нові Санжари».

22 ЛЮТОГО 2020Секретар РНБО України Олексій Данілов за дорученням Президента України Володимира Зеленського вилетів у селище Нові СанжариО. Данілов детально ознайомиться з ситуацією, що склалася навколо розміщення евакуйованих з Китаю українців у медцентрі Нацгвардії «Нові Санжари».

20 ЛЮТОГО 2020Сергій Демедюк: НКЦК – новий формат взаємодії держави та приватного сектору у протидії кіберзагрозамГоловним завданням Національного координаційного центру кібербезпеки (робочий орган Ради національної безпеки і оборони України) буде захист держави від кіберзагроз та запобігання їм. Відповідатимуть за виконання цього завдання фахівці державних органів та представники приватного сектору, які спеціалізуються на кіберзахисті. Про це заступник Секретаря РНБО України Сергій Демедюк сказав сьогодні, 20 лютого, під час конференції з кібербезпеки CISO DX DAY.

20 ЛЮТОГО 2020Звернення Секретаря РНБО України Олексія Данілова з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

19 ЛЮТОГО 2020Секретар РНБО України Олексій Данілов і координатор Бюро з питань боротьби із тероризмом Держдепартаменту США Натан Сейлс обговорили питання двосторонньої співпраці у сфері боротьби з тероризмомО. Данілов підкреслив, що протидія терористичній загрозі є однією з ключових. «Ми розуміємо підступність терористів, і боротьба з тероризмом є одним з наших головних викликів. Кібертероризм при цьому виходить сьогодні на перший план», - зазначив Секретар РНБО України, наголосивши на необхідності посилення практичної співпраці між Україною та США, зокрема у питаннях обміну інформацією про терористичні загрози.

18 ЛЮТОГО 2020Президент України: Ситуація в зоні проведення ООС повністю контрольована

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 119