Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
24.07.2019
Олександр Данилюк відвідав виробництво військової техніки на заводі «Практика»

Секретар РНБО України Олександр Данилюк відвідав виробництво на заводі Приватного акціонерного товариства «Науково-виробниче об'єднання «Практика».

Під час візиту Секретар РНБО України побував у лабораторії, виробничих та експериментальних цехах підприємства, де ознайомився зі всіма етапами виробництва військової техніки, що виготовляє ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» в рамках виконання державного оборонного замовлення.

Зокрема, О. Данилюк оглянув виробничі цехи та процес виробництва бронеавтомобілів «Козак-2», «Козак2-М1» , «Козак-001», «Козак-5», «Барс-8» та броньованих мікроавтобусів.

Під час огляду експериментального цеху підприємства Секретар РНБО України ознайомився з етапами виробництва тактичних бронеавтомобілів сімейства «Козак», бронетранспортера сімейства «Отаман» та модернізованих зразків техніки БТР та БМП, а також з виробництвом броньованого скла.

Крім того, генеральний директор підприємства О.Висоцький та працівники підприємства продемонстрували Секретарю РНБО України  тестові відстріли зразків бронесталі та бронескла, а також здійснили тестові заїзди на бронеавтомобілях «Козак-2» та «Козак-2М».

ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» має 25-річний досвід виробництва спеціального автотранспорту, захисного обладнання, бронювання тощо. З 2014 року підприємство перепрофілювалось на виробництво техніки оборонного призначення, з 2016 року «Практика» є виконавцем державного оборонного замовлення.