Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
30.07.2019
Олександр Данилюк провів зустріч із представниками Міжнародної дорадчої групи з питань реформи сектору безпеки і оборони
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з представниками Міжнародної дорадчої групи (IAG) з питань реформи сектору безпеки і оборони. Під час зустрічі сторони обговорили, зокрема, процес впровадження реформи Служби безпеки України.

Секретар РНБО України відзначив, що створення потужної Служби безпеки, яка виконуватиме, насамперед, завдання контррозвідки - сьогодні один з найнагальніших пріоритетів. Він також нагадав, що в Офісі Президента України Володимира Зеленського вже готується ряд законопроектів щодо реформування СБУ та розвідувальних органів.

Представники Міжнародної дорадчої групи, до якої увійшли члени Консультативної місії ЄС, офісу НАТО, представництва ЄС та посольства США в Україні, висловили підтримку ініціативи щодо реформування органів сектору безпеки і оборони та готовність ділитися міжнародним досвідом у цьому. 

Фотогалерея