Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
15.08.2019
Відбулось засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України

15 серпня в Апараті РНБО України під головуванням заступника Секретаря РНБО України Олексія Данілова відбулось чергове засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України.

В засіданні взяли участь радник Секретаря РНБО з питань кібербезпеки Андрій Зюзь, фахівці Апарату РНБО, представники органів державної влади, парламенту, ІТ-галузі, експерти, науковці, представники громадянського суспільства. Учасники робочої групи обговорили пропозиції, запропоновані учасниками засідання, щодо заходів у системі кібербезпеки, розвитку цифрової інфраструктури держави та удосконалення державного управління в цих сферах.

За підсумками наради було ухвалене рішення зі створення цільових груп для подальшої роботи щодо правових аспектів забезпечення кібербезпеки та удосконалення державного управління; цифровізації та розвитку галузі електронних комунікацій; визначення перспективної організаційно-технічної моделі кіберзахисту та удосконалення освіти в сфері кібербезпеки.

Фотогалерея