Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
15.08.2019
Відбулось представлення колективу Національного інституту стратегічних досліджень директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Литвиненка

16 серпня Керівник Апарату Офісу Президента України Олексій Дніпров представив нового директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Литвиненка.

Олександра Литвиненка було призначено на посаду директора Національного інституту стратегічних досліджень Указом Президента України №599/2019. Відповідно до Указу, призначення відбулось з метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення здійснення Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України повноважень у сфері національної безпеки держави, наукового супроводження вирішення проблемних питань зовнішньої політики, економічного, соціального і суспільно-політичного розвитку України, створення організаційних умов для проведення модернізації та функціонування Національного інституту стратегічних досліджень.

Також Указом призначено Директорові Національного інституту стратегічних досліджень внести у двомісячний строк пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту, передбачивши його реорганізацію та скорочення штатної чисельності працівників.

Під час виступу Олександр Литвиненко визначив пріоритетні напрями діяльності Інституту, зокрема, щодо оборонних досліджень, зовнішньої безпеки, де-окупації тимчасово захоплених територій, досліджень з економічної та кібернетичної безпеки. Він також подякував колективу Інституту, підкресливши, що зважаючи на свій досвід роботи, в тому числі в Інституті стратегічних досліджень, найважливішим завжди були люди, які в ньому працюють.

Фотогалерея