Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
12.09.2019
Заступник Секретаря РНБО України Сергій Кривонос бере участь у роботі Міжнародної виставки обладнання для оборони та безпеки 2019 у Лондоні

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос 10-13 вересня ц.р. бере участь у роботі одинадцятої Міжнародної виставки обладнання для оборони та безпеки 2019 (DSEI 2019) у Лондоні (Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії).

С. Кривонос наголосив на «височайшому інтересі» відвідувачів та делегацій до «військово-морського, сухопутного, охоронного та аерокосмічного обладнання та послуг», які демонструються у виставкових залах та на морських кораблях.

Водночас Заступник Секретаря РНБО України висловив думку про важливість більш активної участі українських виробників військової техніки у виставках такого рівня. «Потрібна більша підтримка та допомога з боку держави участі в таких заходах», - сказав він, додавши, що це сприятиме зростанню обсягів продажу вітчизняної продукції оборонного призначення і, відповідно, надходжень до державного бюджету.

С. Кривонос також планує провести багато «важливих та стратегічних для України зустрічей, спрямованих на підвищення обороноздатності та поглиблення співпраці з нашими партнерами».