Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
14.09.2019
Секретар РНБО України Олександр Данилюк взяв участь у дискусії «Україна та Росія» у рамках роботи 16-ї Щорічної Зустрічі YES «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі»

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк виступив на дискусійний панелі «Україна та Росія» у рамках роботи 16-ї Щорічної Зустрічі YES «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі».

О. Данилюк виклав своє бачення основних ризиків для держави у контексті агресії на Донбасі та розповів про політику команди Президента України Володимира Зеленського щодо Російської Федерації.

У рамках дискусії учасники обговорили ключові зміни у безпековому середовищі Європи, можливі сценарії розвитку подій та оптимальні способи реагування на них.

У дискусії взяли участь Посол США в Україні (2009-2013) та Росії (2014-2017) Джон Теффт, Голова Центру аналізу європейської політики, колишній Генерал-командувач армії США Бен Ходжес, старший науковий співробітник Інституту Катона Андрій Ілларіонов, Заслужений професор Школи міжнародних відносин Сем Нанн, колишній Верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Філ Брідлоу.