Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
21.09.2019
Заступник Секретаря РНБО України Сергій Кривонос перебуває з робочим візитом у Стамбулі

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос перебуває з робочим візитом у Стамбулі (Турецька Республіка).

Під час зустрічі заступника Секретаря РНБО України та Генерального директора ДК «Укроборонпром» Айвараса Абромавичуса з Головою Державного агентства з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаілом Деміром та Міністром промисловості та технологій Туреччини Мусіафом Варанком було обговорено стан та перспективи двостороннього стратегічного співробітництва в сфері ОПК.

«Проведено зустріч з керівництвом підприємства BAYKAR щодо поглиблення та розширення співробітництва між Україною та Туреччиною, - сказав С. Кривонос. - Сьогодні важлива презентація нашого АН-178 та продовження переговорного процесу».

Заступник Секретаря РНБО України високо оцінив організований керівництвом турецького ОПК захід для молоді та студентства «TEKNOFEST 2019». «На території старого аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі виставка - молодь, школярі у вигляді квесту, лекцій та пригод знайомляться з оборонною промисловістю країни та її виробами. Туреччина активно багато вкладає саме в молодь, а це майбутні кадри та рушійна сила економіки Туреччина», - зазначив він, додавши, що такий підхід варто впровадити в Україні.

Фотогалерея