Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
25.09.2019
Секретар РНБО України Олександр Данилюк провів зустріч з екс-держсекретарем Військово-морських сил США, старшим радником США з питань військово-промислового комплексу України Дональдом Вінтером

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з екс-держсекретарем Військово-морських сил США, старшим радником США з питань військово-промислового комплексу України Дональдом Вінтером.

О. Данилюк та Д. Вінтер наголосили на важливості структурних реформ у секторі безпеки і оборони України відповідно до стандартів НАТО, що, на їх думку, сприятиме посиленню оборонних спроможностей держави, адекватному і гнучкому реагуванню на загрози національній безпеці.

Сторони обговорили питання щодо розвитку Військово-Морських Сил Збройних Сил України, зокрема, нарощування спроможностей військово-морського флоту.

Під час зустрічі також йшлося про нову стратегію національної безпеки та реформування ДК «Укроборонпром». Секретар РНБО України повідомив, що завдяки оптимізації роботи «Укроборонпром» стане конкурентоздатним як всередині країни, так і на зовнішніх ринках.

Фотогалерея