Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
05.11.2019
Секретар РНБО України Олексій Данілов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва та обмінялися думками щодо їх подальшого розвитку, зокрема, надання діалогу на високому політичному рівні нових імпульсів.

О. Данілов наголосив, що Індія залишається одним з ключових зовнішньоекономічних та зовнішньополітичних партнерів України у світі, і українська влада зацікавлена в активізації двосторонньої співпраці за всіма чинними та перспективними напрямами.

Сторони констатували взаємовигідне партнерство у сфері військово-технічного співробітництва. О. Данілов висловився за подальше поглиблення співпраці у цій сфері, а також за розвиток співробітництва у галузі ІТ-рішень та цифровізації.

Своєю чергою, пан Посол наголосив, що економічні та гуманітарні зв'язки між нашими країнами тривалі та міцні, і є перспективи розширення сфер співпраці. За його словами, Індія, зокрема, готова ділитися досвідом розвитку і підтримки ІТ-галузі та систем електронного врядування.

Фотогалерея