Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
06.11.2019
Секретар РНБО України Олексій Данілов провів зустріч із Заступником Помічника Міністра оборони США з питань співробітництва з Україною та країнами Євразії Лорою Купер

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч із Заступником Помічника Міністра оборони США з питань співробітництва з Україною та країнами Євразії Лорою Купер.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва, зокрема, у сфері безпеки та оборони, і обмінялися думками щодо безпекової ситуації у Європі та світі.

Секретар РНБО України висловив вдячність США за рішучу та послідовну підтримку незалежності та територіальної цілісності нашої країни, а також її руху на шляху демократичних реформ. «Допомога США є критично важливою для захисту України від російської агресії», - сказав він.

Сторони також обговорили реформи у секторі безпеки і оборони України. Л.Купер наголосила на беззастережній підтримці України в реформуванні цього сектору з боку всіх урядових інституцій США, та окреслила основні пріоритети відповідної допомоги.

При цьому вона наголосила на важливості реалізації положень закону України про національну безпеку у частині посилення цивільного контролю над Збройними Силами, посилення прозорості та підзвітності процесу військових закупівель, покращення підзвітності та прозорості військово-промислового комплексу.

Секретар РНБО України заявив, що наша держава зацікавлена у реформуванні своєї оборонної промисловості відповідно до кращих західних стандартів. «Наша стратегічна мета полягає у тому, щоб вітчизняна оборонна промисловість могла ефективно забезпечувати Збройні Сили необхідним озброєнням та ресурсами», - наголосив він.

О. Данілов та Л. Купер приділили окрему увагу питанню війни на Донбасі, зокрема, крокам Президента В. Зеленського щодо припинення вогню та можливим шляхам досягнення сталого миру. Секретар РНБО України наголосив, що українська влада продовжує наполегливо працювати над досягненням дієвих домовленостей щодо деескалації ситуації на тимчасово окупованих територіях.

Помічник Міністра оборони США з питань співробітництва з Україною та країнами Євразії запевнила, що США непорушні у своїй підтримці України, її територіальної цілісності та суверенітету.

Фотогалерея