Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
04.12.2019
Згідно з дорученням Президента України В. Зеленського в Апараті РНБО України відбулися засідання робочих груп щодо вдосконалення роботи Головного ситуаційного центру

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Демедюк провів засідання робочих груп з питань енергетичної, соціальної та гуманітарної безпеки щодо вдосконалення роботи Головного ситуаційного центру.

Наради, що відбулися в Апараті РНБО України, було організовано відповідно до доручення Глави держави.

Виконавцям було презентовано модель роботи Головного ситуаційного центру України, зокрема у частині вимог до інформації та даних, що передаються до нього, а також маршрутів передачі таких даних.

Під час засідань було обговорено пропозиції стосовно вдосконалення роботи Головного ситуаційного центру України і впровадження на рівні державних органів та компаній єдиного підходу до процесу збору, передачі та накопичення даних.

Представники Апарату РНБО України наголосили на необхідності накопичення та узагальнення у Головному ситуаційному центрі виключно достовірних верифікованих даних, на підставі яких ухвалюватимуться стратегічні рішення у сферах національної безпеки.