Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
14.02.2020
Секретар РНБО України О. Данілов і Старший радник США з питань військово-промислового комплексу України Д. Вінтер обговорили перспективи розвитку українського ОПК

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч із Старшим радником США з питань військово-промислового комплексу України Дональдом Вінтером.

Сторони обговорили актуальний стан реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу України, двосторонню співпрацю між Україною та США у цій сфері та перспективи її подальшої інтенсифікації. Секретар РНБО України висловив подяку США за незмінну та послідовну підтримку нашої держави. «Ми вдячні американському народу за допомогу, яку ви надаєте нам у ці складні часи зовнішньої агресії та неоголошеної війни», - сказав О. Данілов.

О. Данілов підкреслив, що Президент України Володимир Зеленський поставив чіткі цілі для України у сфері ОПК - виробництво сучасного озброєння, а також створення систем інформаційного та кіберзахисту. Секретар РНБО України наголосив на важливості співпраці з державами-партнерами у цьому напрямі.

Д. Вінтер наголосив, що ОПК відіграє одну з ключових ролей у зміцненні економіки та обороноздатності України, зазначивши, що потужна і розвинена оборонна промисловість наближає перемогу. «Важливо не лише для України, але і для всього світу, щоб Україна перемогла», - сказав він.

Фотогалерея