Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці
22.02.2020
О. Данілов: В евакуйованих з Уханя кожні три дні братимуть біологічний матеріал для проведення молекулярно-генетичних досліджень з метою виявлення можливої наявності коронавірусу

Секретар РНБО України Олексій Данілов за дорученням Президента України Володимира Зеленського у селищі Нові Санжари Полтавської області ознайомився з ситуацією, що склалася навколо розміщення евакуйованих з Китаю українців у медцентрі Нацгвардії «Нові Санжари».

В інтерв'ю журналістам після відвідування медцентру Секретар РНБО України повідомив, що в евакуйованих та медичного персоналу раз на три дні братимуть біологічний матеріал для проведення молекулярно-генетичних досліджень для виявлення можливої наявності коронавірусу. Результати аналізів, сказав він, будуть вивчатися у лабораторіях Києва, і зазначив, що громадськості надаватиметься інформація про результати досліджень.

Вже сьогодні перша партія біоматеріалу буде літаком передана до Києва, додав О. Данілов.

Секретар РНБО України також заявив, що наші співгромадяни та іноземці забезпечені всім необхідним, а відучора у селищі відкритий пункт Червоного Хреста.

О. Данілов спільно з головою Полтавської обласної державної адміністрації О. Синєгубовим провів зустріч з главою районної державної адміністрації та головою Новосанжарської селищної об'єднаної територіальної громади, під час якої було обговорено поточну ситуацію та можливу допомогу з подальшим перебуванням евакуйованих у медцентрі, що її потребує місцева влада.

Фотогалерея