Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
«Телефон довіри» Апарату РНБО України з протидії контрабанді та корупції на митниці

Апарат Ради національної безпеки і оборони України


Знайдено: 29

4 БЕРЕЗНЯ 2016Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми

4 БЕРЕЗНЯ 2016Інформація про бюджет 2015 року за бюджетними програмами з деталізацією за кодами

4 БЕРЕЗНЯ 2016Звіт про виконання паспорта бюджетної програми станом на 1 січня 2016 року за КПКВК 6501010

4 БЕРЕЗНЯ 2016Паспорт бюджетної програми на 2016 рік за КПКВК 6501010

28 СЕРПНЯ 2014Прес-реліз за підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке відбулося 28 серпня 2014 року28 серпня 2014 року під головуванням Президента України П.Порошенка відбулося засідання ради національної безпеки і оборони України з питання «Щодо невідкладних заходів із захисту України та зміцнення обороноздатності України».

20 ЧЕРВНЯ 2014Апарат РНБО України висловлює щиру вдячність усім небайдужим за сприяння у проведенні антитерористичної операціїАпарат Ради національної безпеки і оборони України щиро дякує справжнім патріотам України та свідомим громадянам інших держав за безкорисливу допомогу у проведенні антитерористичної операції, наданні оперативної інформації щодо розвитку ситуації в Україні та за кордоном, а також значущих відомостей про терористів, диверсантів, їхніх спільників і про джерела фінансування злочинних дій.

3 КВІТНЯ 2014Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік Секретаря РНБО України Парубія А.В.

3 КВІТНЯ 2014Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік заступника Секретаря РНБО України Литвиненка О.В.

3 КВІТНЯ 2014Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік заступника Секретаря РНБО України Сюмар В.П.

27 БЕРЕЗНЯ 2014Андрій Парубій: Від того, як завершаться події в Україні, залежатиме майбутня безпека світуПодії, які зараз відбуваються в Україні, носять набагато ширший контекст, аніж просто українсько-російська криза. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій під час веб-конференції з заступником Голови Атлантичної ради Деймоном Вілсоном.

12 БЕРЕЗНЯ 2014Андрій Парубій відзначає зростання кількості біженців із КримуСекретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій відзначає зростання кількості біженців із Криму на материкову частину України. ”На сьогодні ми можемо їх називати вже біженцями, які покидають Крим”, - сказав він під час брифінгу.

12 БЕРЕЗНЯ 2014А. Парубій стверджує, що у південно-східних областях України планувався схожий із кримським сценарій подійСекретар Ради національної безпеки та оброни Андрій Парубій стверджує, що у південно-східних областях України планувався ”дзеркальний сценарій” подій у Криму.
”Тобто, спочатку захоплення адміністративних будівель із залученням озброєних людей, а потім вимога проведення референдуму про відділення від території України”, - сказав А. Парубій під час брифінгу.

12 БЕРЕЗНЯ 2014Заступник Секретаря РНБО України Вікторія Сюмар заявляє, що Росія програла інформаційну війну у світіРосійська Федерація програла інформаційну війну, оскільки не досягла бажаного результату в Європі та світі по відношенню до ситуації в Україні. Про це на прес-конференції в Києві заявила заступник Секретаря РНБО України Вікторія Сюмар.

12 БЕРЕЗНЯ 2014Прикордонники не пропустили 3,7 тис. росіян, підозрюваних у намірах вести екстремістську діяльність в УкраїніСекретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій повідомив, що прикордонники не пропустили вже 3,7 тисячі росіян, щодо яких ”виникли обґрунтовані підозри” у тому, що вони їхали в Україну для проведення екстремістської діяльності.

12 БЕРЕЗНЯ 2014Кримський референдум під дулами автоматів не визнає ніхто – В. СюмарРезультати місцевого референдуму, який пройде в Криму 16 березня, не будуть визнані ані в Україні, ані в світі. Таку заяву в ході прес-конференції в "Обозревателе" зробила заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони Вікторія Сюмар.

1 2